Труби ПВХ — водопровід, каналізація, свердловини

Повне забезпечення будівельних об’єктів (водопровід, каналізація, опалення). Гарантуємо мінімальну ціну та швидку доставку! Працюємо по всій Україні!

Замовити — тел.: 097-334-92-75 viber: 067-488-26-46 E-mail: aquaplast@ukr.net

Труби ПВХ

Компанія АКВАПЛАСТ повідомляє про значне оновлення асортименту ПВХ труб

Ми пропонуємо труби пвх в наявності зі складу в Одесі та багатьох регіонів України. У нас ви зможете придбати трубопроводи із пвх для:
-водопостачання «ПВХ труби для напірного водопостачання«
-каналізації «Трубопроводи з ПВХ каналізаційні безнапірні«
-свердловина «Труби обсадні з ПВХ з різьбленням для свердловин«
Основні характеристики та переваги труб ПВХ
ПВХ труби легко ріжуться, тому можна на місці монтажу швидко вкорочувати трубу ПВХ, що значно зменшує витрати часу та обладнання на її прокладку, так само труби дуже легкі, питома вага в 5 разів менша ніж у сталевих. Пластикові труби не схильні до корозії (за стійкістю до кислот, лугів і солей немає рівних серед інших видів труб). Високі гідравлічні властивості, малий гідравлічний опір, пропускна здатність з часом не зменшується.

Трубопроводи ПВХ для напірного водопостачання

НПВХ — непластифікований полівінілхлорид.
Напірні труби з розтрубом та гумовим кільцем ущільнювача.
Труба напірна з ПВХ з розтрубом під гумове кільце призначена для холодного водопостачання.
Завдяки спеціальному кільцю ущільнювача монтаж труб з НПВХ відбувається набагато швидше, ніж зі сталі або поліетилену і при цьому не вимагає наявності спеціального зварювального обладнання та наявності електрики, зберігаючи при цьому герметичність трубопроводу.
 • Підтверджений термін експлуатації в Європі — 50 років.
 • Можливо також використання цих труб для будівництва напірної каналізації.
 • Стандартна довжина труб ПВХ крім розтрубу  - 6 метрів.
 • Діаметр труб: 110мм., 125мм., 140мм., 160мм., 200мм., 225мм., 250мм., 280мм., 315мм., 355мм., 400мм., 0.0мм. , 800мм., 900мм., 1000мм.
 • Тиск: SDR 50 (0,5 МПа), SDR 41 (0,63 МПа), SDR 33 (0,8 МПа), SDR 26 (1,0 МПа), SDR 21 (1,25 МПа), SDR 17 (1,6 МПа), SDR 13 (2,0 МПа). (від 5 до 20 Атм.).

Труби ПВХ каналізаційні безнапірні

Труби успішно функціонують у зовнішніх безнапірних каналізаційних мережах та водовідведеннях (максимальний робочий тиск не повинен перевищувати 0,16 МПа). Безнапірні труби із полівінілхлориду призначені для транспортування продуктів температурою від 0 до 45 °С. Також вони різняться за класом кільцевої жорсткості SN2 — 2 кН/м2, SN4 — 4 кН/м2 та SN8 — 8 кН/м2. ПВХ труби для безнапірної каналізації пофарбовані в оранжевий колір.

У нас можна придбати ПВХ труби для каналізації різних діаметрів: 110мм., 160мм., 200мм., 250мм.,  315мм., 400мм., 500мм., 630мм.
і у відрізках довжиною: 0,5м., 1м., 2м., 3м., 4м., 5м., 6м (без урахування розтрубної частини пвх труби).
Так само як і напірні, безнапірні ПВХ труби виробляють з розтрубом і гумовим кільцем ущільнювача на одному з кінців труби, це забезпечує герметичність ¦трубопроводів у місцях з’єднання.

Труби обсадні з ПВХ з різьбленням для свердловин

Обсадні труби ПВХ призначені для будівництва водозабірних свердловин, а також технологічних свердловин для транспортування розчинів, до яких матеріал ПВХ хімічно стійкий. Використання обсадних труб ПВХ продиктовано сучасними вимогами щодо якості питної води. Буріння свердловин із застосуванням обсадних труб ПВХ дозволяє уникати забруднення підземних вод, а також збільшує швидкість буріння завдяки зменшеному діаметру в порівнянні зі звичайними сталевими трубами.

Ми пропонуємо якісні труби ПВХ для свердловин, вироблені з первинної сировини з дотриманням європейських стандартів якості. У нас ви можете придбати пвх труби для свердловин наступних діаметрів: 90мм., 110мм., 125мм., 140мм., 160мм.

Стандартна довжина труб: 2м., 3м. та 4м.
Колір: Білий, синій і темно-сірий.
Наявність розтруба (різьбове розтрубне з’єднання) надає додаткову міцність і забезпечує легкість монтажу.
Різьбові з’єднання не тільки мають міцність і повну герметичність, але й забезпечують стійкість з’єднань трубопроводів по відношенню до навантажень, що викликаються горизонтальними і вертикальними зусиллями, що розтягують. Так обсадна труба з ПВХ діаметра 125 мм витримує навантаження понад 5000кг, що забезпечує запас міцності на свердловині 200м в 7 разів. Такі сполуки повністю стійкі до внутрішнього та зовнішнього тиску.
Безперечними перевагами ПВХ труб для свердловин також є:
 • -Стійкість до осаду каменю та забруднень, корозії.
 • -Можуть оброблятися всіма хімічними засобами для регенерації та дезінфекції.
 • -Значно мала вага по відношенню до традиційних матеріалів.
 • -Висока якість внутрішньої поверхні, що зменшує опір потоку.
 • -Труби з ПВХ для свердловин тонуть у воді, тому що мають велику щільність, що важливо при високому дебіті води в свердловині.
 • -Простота, швидкість, безпека монтажу без необхідності застосування професійного обладнання.
 • -Здатність приймати ударні навантаження.