Водопровід нПВХ

Завантажити (pdf)
Замовити — тел.: 097-334-92-75 viber: 067-488-26-46 E-mail: aquaplast@ukr.net

Трубопровідні системи з НПВХ – сучасне високоефективне рішення у будівництві, що забезпечує виконання комплексу завдань як щодо організації нових мереж, так і реконструкції та модернізації вже діючих. Широкий спектр спеціалізованої арматури дозволяє легко об’єднувати системи з НПВХз мережами з інших матеріалів (чавун, сталь, ПЕ, ПП, бетон тощо).
Принцип розтрубного з’єднання (з розтрубом і гумовим кільцем ущільнювача), що застосовується в системах, забезпечує найпростіший, швидкий і, одночасно, найменш витратний монтаж з усіх видів з’єднань труб.
Ефективність систем забезпечують і унікальні властивості самого матеріалу НПВХ – це негорючий світлостійкий та хімічно стійкий, інертний матеріал, що має високу щільність та жорсткість у поєднанні з дуже низькою шорсткістю поверхні. Високі санітарно-гігієнічні показники, абсолютна стійкість до корозії та заростання перерізів, досконалі гідравлічні властивості, відсутність взаємодії з ґрунтом та ґрунтовими водами, висока пропускна здатність, яка зберігається протягом усього терміну експлуатації – лише деякі з переваг труб з НПВГ.
Ці якості у поєднанні з невисокою вартістю дозволять значно збільшити цінність Ваших проектів, підвищити ефективність інвестицій, скоротити терміни монтажу та введення в експлуатацію систем.
Стандартна довжина труб ПВХ крім розтруба — 6 метрів.
Робочий тиск (Рраб) = 6Па, 10Па
(6 Атм., 10 Атм.).
Основні характеристики та переваги труб НПВХ:
► Питома вага в 5 разів менша, ніж у сталевих.
► Відсутність всіх видів корозії
► Не надавати водопровідній воді забарвлення, запаху, не сприяють відкладенню осаду.
► Малий гідравлічний опір, пропускна здатність з часом не зменшується.
► Труби ПВХ стійки до гідравлічних ударів.
► ПВХ труби легко ріжуться.
► Труба ПВХ має майже таку саму теплопровідність, як і теплоізоляційні матеріали. Температура середовища, що транспортується в трубах, не змінюється зі зміною температури навколишнього середовища.