Водопровід PPR

Ізоляція трубчаста

Поліпропіленові труби та фітинги PPR

Замовити — тел.: 097-334-92-75, 099-525-05-19 viber: 067-488-26-46 E-mail: aquaplast@ukr.net

Труби PPR (в середині алюмінієва фольга) :
– не токсичні та схвалені громадською охороною здоров’я;
- мають антикорозійне покриття;
– температура води – до 95 °C;
– ізоляція енергопостачання;
– з’єднання гарячим розплавом за кілька секунд;
- Тривалий термін служби.

Алюмінієва фольга використовується без отворів, що запобігає проникненню кисню, лінійному розширенню труби і збільшує її міцність, запобігаючи заростанню. В той час, як звичайні труби пропускають кисень, у системах з використанням армованих труб для опалення цю проблему виключено. Таким чином, термін придатності радіаторів збільшується щонайменше в 4 рази і досягається висока міцність системи.

Труби PPR (зі скловолокном):
Армування надає трубі необхідної жорсткості, завдяки чому при горизонтальній прокладці не відбувається провисання труби. З’єднання трубопроводів армованих волокном здійснюється методом теплового дифузійного плавлення, що вимагає невеликих витрат часу з’єднання деталей. Вартість труби, армованої волокном, менша від вартості штаби-труб, що знижує вартість системи гарячого водопостачання в цілому.
Трубопроводи, армовані волокном, можуть застосовуватися в системах опалення.
Трубопроводи із поліпропілену зі скловолокном забезпечують зовнішній або прихований монтаж усіх внутрішніх інженерних мереж будівель. Поліпропіленові труби мають багато переваг у порівнянні з металевими: стійкістю до корозії, низькими втратами тиску, високою хімічною стійкістю, гігієнічністю, шумопоглинанням, стійкістю до високого тиску.